Eskrima edzés gyerekeknek

ESKRIMA GYEREKEKNEK (7-14 éveseknek)

A XXI. század leghatékonyabb eszközös és pusztakezes önvédelmi rendszere

Kedves Apukák és Anyukák!

Mi megtanítjuk gyermekének, hogyan védje meg magát veszélyes helyzetekben!
Sőt, még többet:

• Eskrima önvédelem
  • megelőzés
  • mozgáskoordináció
  • egészségmegőrzés
  • gerinctorna

Az Eskrima egy hosszú távú önfejlesztési és önvédelmi módszer, mely testi képességektől független, és vészhelyzetben tényleg működik, de nem agresszív. Az első edzéstől kezdve eszközt is használ, így felkészít fegyveres vagy több támadóra.

Az Eskrima kiválóan fejleszti gyermeke

• mozgáskoordinációját, ügyességét és idegrendszerét,
  • helyzetfelismerő és kombinációs képességét,
  • koncentrációs képességét,
  • a gerinc, csontozat és izomzat egészséges fejlődését,
  • valamint a testsúly kontrollálását.

Az Eskrima tartalmas időtöltés, továbbá valódi, a kor szellemének megfelelő értéket ad át. Megvan a folyamatos fejlődés lehetősége, az eredeti Fülöp-szigeteki tanmenet és fokozatrendszer alapján. Hozzájárul a gyerekek egészségmegőrzéséhez, immunrendszeréhez, és a ma már náluk is jelenlévő stressz oldásához.
Az edzések a gyerekek számára játékosabb formában zajlanak, megadva egymásnak a kellő figyelmet és kölcsönös baráti tiszteletet.

Kedves Fiatalok!

Érdekelnek a harcművészetek?
Meg akarod tanulni megvédeni magad?
Szeretnél vagány, látványos, pörgős edzéseket, működő botos és pusztakezes technikákkal, játékos gyakorlatokkal jó hangulatban?
Fejlesztenéd magad, és tudásodat megmutatnád az Eskrima legnagyobb mestereinek a szemináriumokon?
Gyere el edzésre, és próbáld ki!

Sajátítsd el az eredeti, autentikus filippin harcművészetet, amely

• egyedülállóként még ma is használatos önvédelemre a Fülöp-szigeteken utcai támadásoknál,
  • a Dél-Kelet Ázsiai kommandósok kiképzési anyagának szerves része,
  • testi képességektől függetlenül felkészít arra, hogy veszélyhelyzetben megvédd magad és szeretteid,
  • a pörgős, de mindig jó hangulatú edzéseken kiválóan oldódik a felgyülemlett stressz.

Az Eskrima részei:
BOTHARC: bot, dupla bot, marokbot, Bangkaw; és ezek ellen való pusztakezes védekezés
PUSZTAKEZES ÖNVÉDELEM: filippin boksz, Mano y Mano, és utcai támadások elhárítása
(Gyerekeknek késharcot nem oktatunk!)

GYEREK Edzések NYÍREGYHÁZÁN:

Hétfő 17:30 – 18:30 Eskrima gyerekeknek
Szerda 17:00 – 18:00 Eskrima gyerekeknek

Helyszín: Nyíregyháza, (Vásárhelyi Pál Szakközépiskola, Vasvári Pál u. 16.) tornaterme

Edzéseket vezeti:
Disznós Imre mester, 1.dan, világbajnok