VII. Andretti Botharc Kupa – 2016.10.22.

Október 22-én került megrendezésre a VII. Andretti Botharc Kupa a Magyarországi Doce Pares Eskrima Szervezet megrendezésében az Andretti Üzletház támogatásával.

Hat kategóriában folytak az izgalmas küzdelmek:
– 13-14 éves gyerek First Hit Stick Fighting,
– Női First Hit Stick Fighting,
– “C” kategóriás First Hit Stick Fighting,
– “C” kategóriás WEKAF duplabotos küzdelem,
– “A” kategóriás First Hit Stick Fighting,
– “A” kategóriás WEKAF duplabotos küzdelem.

Lipcsák Gábor és Somorjai Ármin az “A” kategóriában szerepeltek, ahol kemény küzdelmek árán több dobogós helyezést is elértek.

“A” kategóriás First Hit Stick Fighting küzdelem eredménye:
1. Lipcsák Gábor (Eskrima Nyíregyháza)
2. Somorjai Ármin (Eskrima Nyíregyháza)
3. Bálint Balázs (Eskrima Akadémia)
4. Harangi Attila (Eskrima Debrecen)

“A” kategóriás WEKAF duplabotos küzdelem eredménye:
1. Harangi Attila (Eskrima Debrecen)
2. Réti Márió (Eskrima Akadémia)
3. Lipcsák Gábor (Eskrima Nyíregyháza)
4. Bálint Balázs (Eskrima Akadémia)

Ezúton is gratulálunk a szép eredményekhez!

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

 

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

eskrima-hungary-escrima-kali-arnis-doce-pares-stickfighting-first-hit-soft-full-contact-wekaf-double-stick-doble-olisi-verseny-andretti-magyarorszag-8

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

Nyíregyháza Kupa Nyílt Eskrima Verseny – 2016.09.24.

Szeptember 24-én megrendezésre került az első Nyíregyháza Kupa Nyílt Eskrima Verseny!

Rengeteg versenyző, nagyszerű hangulat, pörgős versenyek – így jellemezhetjük néhány szóban a versenyt.

Fantasztikus küzdelmeket és formagyakorlatokat láthattunk!
Gratulálunk minden versenyzőnek a fantasztikus szereplésért!

Köszönjük minden segítő és bíró munkáját!

Eredmények:

Gyerek formagyakorlat:
1.) csoport:
1. Lederhaas Dávid
2. Karasz Tibor
3. Szentesi Kristóf

2.) csoport:
1. Veréb Gergő
2. Ivaskin Ákos
3. Ökrös Máté

3.) csoport:
1. Győri Krisztián
2. Molnár Gergő

4. csoport
1. Ujj Zsolt
2. Nagy Zsombor
3. Balogh Ákos

Gyerek First Hit:
1.) csoport:
1. Szentesi Kristóf
2. Szálkai István
3. Lederhaas Dávid

2.) csoport:
1. Ökrös Máté
2. Horváth Csaba
3. Karasz Tibor

3.) csoport:
1. Veréb Gergő
2. Tóth Attila
3. Molnár Gergő

4. csoport
1. Sárosi László
2. Győri Krisztián
3. Ivaskin Ákos

5. csoport
1. Nagy Zsombor
2. Szálkai Levente

6. csoport
1. Balogh Ákos
2. Sárosi Balázs
3. Ujj Zsolt

Dupla First Hit:
1. Szabó Balázs
2. Dobi Levente
3. Ács Zoltán

Kezdő Viadal Bajnoka:
Kertész Csaba

Haladó Viadal Bajnoka:
Bálint Balázs

Hajrá Eskrima Hungary!

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

Eskrima Hungary

Eskrima OB eredményeink

A nyíregyházi csapat idén először vett részt az Eskrima Országos Bajnokságon. Sajnos a munka és tanulás miatt sokan nem tudtak most eljönni, viszont így is sikerült 2 ezüstöt elhozni:

Lipcsák Gábor: kezdő kategória, első érintéses botharc – Ezüst érem

Disznós Imre: haladó kategória, full contact, egybotos küzdelem – Ezüst érem